PKO Bank Polski przedłuża promocję pożyczki hipotecznej

Dodano: 17.07.2014

Do 30 września klienci mogą skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki hipotecznej z marżą obniżoną o 0,4 pp. w stosunku do tej indywidualnie wynegocjowanej z doradcą. Do tego czasu wymagane jest złożenie wniosku kredytowego i w ciągu 30 dni od dnia podjęcia decyzji kredytowej zawarcie umowy pożyczki.

Pożyczkę hipoteczną można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, nie związany z prowadzoną działalnością gospodarczą lub gospodarstwem rolnym. Jej maksymalna wysokość nie może przekroczyć 60 proc. wartości nieruchomości, która będzie jej zabezpieczeniem.

Zabezpieczeniem pożyczki może być nieruchomość należąca do pożyczkobiorcy lub innej, nie koniecznie spokrewnionej osoby.

Zalety oferty to:

– brak prowizji za udzielenie pożyczki przy skorzystaniu z 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji
– maksymalny 20 letni okres kredytowania
– możliwość skorzystania raz w roku z wakacji kredytowych, tj. zawieszenia spłaty jednej raty

„PKO Bank Polski oferuje szeroki zakres celów oraz atrakcyjne warunki kredytowania dlatego tak wielu Polaków wybiera go na instytucję finansującą dom, mieszkanie lub inne wydatki. Bank jest liderem finansowania hipotecznego, jego udział w sprzedaży kredytów hipotecznych wynosi powyżej 30 proc. „- mówi Agnieszka Krawczyk, Dyrektor Biura Produktów Bankowości Hipotecznej.

Dodatkowo klienci korzystający z pożyczki mogą wybrać dwa sposoby jej spłaty – raty równe lub malejące. Pożyczka oprocentowana jest według zmiennej lub stałej stopy procentowej.

Źródło: PKO Bank Polski