EVENTY – NOWA CODZIENNOŚĆ POLSKICH FIRM

Dodano: 25.09.2017

Eventy firmowe nie są niczym nowym dla korporacji, a wkraczają także do mniejszych firm. Kiedyś oznaczały wieczorki zapoznawcze, wspólne wigilie albo imprezy sylwestrowe. Teraz organizuje się je znacznie częściej. Nie są to jednak wyjazdy, podczas których pracownicy oddają się jedynie rozrywce. Firmy traktują takie wypady jako inwestycję oraz pracę nad budowaniem zespołu.

PIĘĆ KROKÓW DO ZORGANIZOWANIA UDANEJ IMPREZY FIRMOWEJ

Po pierwsze, imprezy pracownicze powinny być organizowane w jakimś konkretnym celu. Można w ten sposób uczcić zakończenie ważnego projektu, albo przeprowadzić istotne dla zespołu szkolenie. Po drugie, wycieczki firmowe powinny być dobrze przygotowane. Warto skorzystać z pomocy doświadczonego managera lub zewnętrznej firmy, która zajmie się tym w profesjonalny sposób. Takim osobom na imprezy integracyjne pomysły rodzą się same. Po trzecie, zastanów się nad przebiegiem wyjazdu. To bardzo ważne, z jakich elementów składać się będzie część merytoryczna i ta rozrywkowa. Ustal jak długi przebieg będzie miało szkolenie, kiedy zaplanować przerwę kawową, a kiedy obiadową. Po czwarte, wybierz atrakcje, które umilą czas wolny zespołowi. Po piąte, nie oczekuj efektów od razu. Imprezy firmowe zazwyczaj są dopiero zalążkiem nadchodzących zmian. To, czy cel został osiągnięty, możesz sprawdzić dopiero podczas realizacji kolejnych zadań, stawianych przed pracownikami.

WYBIERZ NAJLEPSZE MIEJSCE

Bogatszy o tę wiedzę, możesz przystąpić do wyboru miejsca, które nada się na imprezy dla pracowników. Zwróć uwagę na to, aby dysponowało salami konferencyjnymi, kateringiem i posiadało bogatą ofertę atrakcji. Takim miejscem, bez wątpienia, jest Energylandia. Znajduje się ona w Zatorze, w województwie małopolskim. To niezwykły park rozrywki, który pomoże Ci w zbudowaniu silnego i lojalnego zespołu.

Imprezy integracyjne to nasza specjalność. Gdy Twoja firma zadba o część złożoną ze szkoleń, konferencji czy dyskusji, my przygotujemy rozrywkę. Na nasz park składa się kilkadziesiąt atrakcji, rozłożonych na 26 hektarach. Twój zespół nie musi bać się nudy, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Możecie całą grupą przeżyć niezapomniane przygody na naszych roller coasterach albo spływach wodnych. Wszystkie proponowane atrakcje przyczyniają się do tego, że imprezy pracownicze wchodzą w całkiem nowy wymiar. Są zaskakujące, emocjonujące i podniecające. Jeśli odwiedzicie nasze planetarium – zapewniamy rozrywkę nie z tej Ziemi! Zabierzemy was w kilkunastominutową podróż po kosmosie. W wiosce Vikingów możecie zostać dzielnymi wojownikami prosto ze Skandynawii. Osoby, które cenią sobie spokój, mogą spędzać czas na naszych tarasach i kolejkach widokowych. Zapewniamy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nie zwlekaj i już dziś zarezerwuj u nas dogodny dla Twojej firmy termin.